Nowa inwestycja

Apartamenty Faktoria

Apartamenty Faktoria to nowoczesny kompleks mieszkaniowo – handlowy położony w centrum Legionowa, 5 km od granic administracyjnych Warszawy. Uwagę zwraca niezwykle ciekawa, futurystyczna bryła budynku, wyróżniająca się na tle okolicznej architektury. Teren wokół inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią tworzącą niepowtarzalny klimat. W samym jej centrum znajdzie się urokliwy dziedziniec z fontanną, miejscem do rekreacji oraz placem zabaw dla najmłodszych. Będzie to niewątpliwie idealne miejsce spotkań dla całych rodzin, zamieszkujących apartamenty, sprzyjając tym samym zacieśnianiu więzi międzysąsiedzkich.

Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek, wraz z garażem podziemnym wyłącznie dla mieszkańców, został zlokalizowany przy ulicy Siwińskiego, róg ulicy Husarskiej. Lokalizacja osiedla zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne zarówno w obrębie samego Legionowa, jak również z położonym 20km stąd centrum stolicy. W odległości kilkudziesięciu metrów znajdują się najbliższe przystanki autobusowe, natomiast 1,5km dalej zlokalizowana jest stacja kolejowa, obsługująca zarówno połączenia podmiejskie, jak i dalekobieżne.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duże centrum handlowo-rozrywkowe, z planowanym w najbliższej przyszłości wielosalowym kinem. Kilka kroków stąd znajduje się targowisko miejskie, liczne punkty handlowe i usługowe, kościół. Miasto oferuje mnogość przedszkoli, szkół na wszystkich poziomach edukacji, ośrodków opieki zdrowotnej, obiektów kulturalnych i sportowych. Mają tu miejsce liczne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Legionowo ciągle się rozwija, a jego władze kładą duży nacisk na to, by jego mieszkańcom żyło się coraz łatwiej i przyjemniej. Dodatkowym atutem jest najbliższe otoczenie miasta, w którym przeważają lasy z licznymi szlakami dla wypraw pieszych i rowerowych. Zaledwie kilka kilometrów dzieli nas od koryta Wisły, a z przeciwnej strony od rzeki Narwi z Zalewem Zegrzyńskim. Są to idealne miejsca do rekreacji i wypoczynku.

Osiedle Faktoria to inwestycja z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Bezpieczeństwo na osiedlu, oprócz całodobowego monitoringu, zapewni kontrolowany przez recepcję dostęp do części mieszkalnej. Mieszkania w budynku mają bardzo zróżnicowane powierzchnie od 45 do 110 metrów kwadratowych i wyposażone będą w przestronne balkony oraz loggie. Na ostatniej kondygnacji znajdować się będą mieszkania dwupoziomowe. W podziemiu oprócz miejsc parkingowych zostaną umieszczone schowki lokatorskie. Budynek obsługiwany będzie przez cichobieżne windy. Parter zajmą lokale z nieuciążliwymi usługami. I etap inwestycji zostanie oddany do użytkowania w drugiej połowie 2015 roku.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Podstawowe informacje:

Lokalizacja:
Legionowo, ul. Siwińskiego róg Husarskiej
Ilość mieszkań:
142
Powierzchnie lokali (m2):
30 - 110
Telefon:
516 516 511
E-mail:
biuro@apartamentyfaktoria.pl
Strona www:
www.apartamentyfaktoria.pl