Nowa inwestycja

Osiedle Royal Wieliszew

Osiedle Royal to kameralny kompleks czterokondygnacyjnych budynków mieszkaniowych położony w Wieliszewie, 10 km od granic administracyjnych Warszawy. Zlokalizowane jest w spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Ratusza gminy, z dala od ruchliwych arterii komunikacyjnych. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, stadion i hala sportowa, kościół.

W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są niewielkie sklepy spożywcze, urząd pocztowy oraz komisariat policji. Najbliższym większym miastem jest położone kilka kilometrów w stronę Warszawy Legionowo, z bogatym zapleczem handlowym, usługowym i kulturalnym. Niewątpliwą atrakcją jest bliskość rzeki Narwii oraz Zalewu Zegrzyńskiego z całym zapleczem rekreacyjnym.

W pobliskich Jachrance i Nieporęcie znajdują się atrakcyjne aquaparki. Rozległa sieć ścieżek rowerowych ułatwia poruszanie się po tych niezwykle malowniczych terenach, zachęcając do aktywnego wypoczynku. Teren wokół inwestycji zostanie zagospodarowany urokliwą zielenią. Na jego obszarze przewidziano tereny rekreacyjne z ciągami pieszymi, place zabaw i naziemne stanowiska postojowe, będące uzupełnieniem miejsc w garażach podziemnych. Sieć lokalnych dróg dojazdowych zapewnia dojazd do osiedla z trzech stron. Teren zostanie otoczony dyskretnym ogrodzeniem z automatycznie sterowaną bramą.

Osiedle Royal to inwestycja oferująca pełną gamę mieszkań: kawalerki o powierzchni 29m2, mieszkania 2-pokojowe od 38 do 45m2, mieszkania 3-pokojowe od 54 do 64m2 oraz największe, 4-pokojowe, o powierzchni 76m2. Każde mieszkanie wyposażone jest w wygodny balkon. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji budynku. Do każdego mieszkania można dokupić zewnętrzne miejsce postojowe lub stanowisko w garażu podziemnym. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim, zapewniającym gotowe wylewki, tynki, zainstalowane drzwi wejściowe, grzejniki, gniazda i wyłączniki elektryczne oraz wyprowadzone instalacje sanitarne, bez białego montażu. Każdy budynek wyposażony jest w cichobieżną windę.

W niewygórowanych opłatach czynszowych ujęte są zaliczki na koszty wszystkich mediów, poza energią elektryczną, płatną dodatkowo. Wszystkie media rozliczane są na podstawie wskazań indywidualnych liczników instalowanych w każdym mieszkaniu. W czynszu ujęte są również koszty utrzymania nieruchomości. Część mieszkań na Osiedlu Royal została już oddana do użytkowania i zamieszkana przez nowych właścicieli. Kolejne etapy inwestycji są w trakcie realizacji, oddanie kolejnego budynku planowane jest do 30 listopada 2015r. Po wcześniejszym umówieniu się w biurze sprzedaży istnieje możliwość obejrzenia mieszkań oddanych już do użytkowania, jak również tych w budowie.

Oferujemy możliwość zakupu mieszkania w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Szczegółowe informacje w biurze sprzedaży lub na naszej stronie internetowej.

  • Royal II widok 2
  • Royal II widok 3
  • Royal II widok 4
  • Royal II_2

 

Podstawowe informacje:

Lokalizacja:
Wieliszew
Ilość mieszkań:
od 30 do 48 w bloku
Powierzchnie lokali (m2):
30 - 80
Telefon:
538 538 878
E-mail:
biuro@mieszkaniawieliszew.pl
Strona www:
www.mieszkaniawieliszew.pl