Nowa inwestycja

Osiedle Enklawa

Na terenie planowana jest zabudowa osiedla mieszkaniowego o kameralnej skali zabudowy wielorodzinnej. Jest to kompleks cztero kondygnacyjnych budynków o dachach kopertowych. Większość budynków zaprojektowano jako jedno-klatkowe z garażami podziemnymi. Wszystkie budynki wyposażono w windy. Układ urbanistyczny budynków wydziela kameralne przestrzenie sąsiedzkie.

Na obszarze osiedla zaprojektowano: tereny rekreacyjne z ciągami pieszymi.

Dojazd do osiedla zapewnia dobra sieć lokalnych dróg dojazdowych, otaczających teren z trzech stron. Miejsca parkingowe naziemne oraz w garażach podziemnych, a także komórki lokatorskie.

Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni dyskretne ogrodzenie.

Pełna gama mieszkań od jednopokojowych po trzypokojowe o różnorodnych powierzchniach dają klientom możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb. Wszystkie mieszkania mają zapewnione bardzo dobre warunki nasłoneczniania.

Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, dzięki zastosowaniu odpowiedniego układu konstrukcyjnego. Każde mieszkanie wyposażone jest w wygodny balkon. W budynkach zaprojektowano przestronne hole wejściowe wraz z centralną klatką schodową, zapewniające komfort użytkowania.

  • wiz1
  • wiz2
  • wiz3
  • wiz4

Podstawowe informacje:

Lokalizacja:
Wieliszew
Powierzchnie lokali (m2):
od 26 do 60
Telefon:
538 538 878
E-mail:
biuro@mieszkaniawieliszew.pl
Biuro sprzedaży:
Legionowo, ul. Siwińskiego 11/139
Strona www:
www.mieszkaniawieliszew.pl