Spełniamy marzenia o własnym mieszkaniu

Spółka RSJ HOUSE działa z powodzeniem na rynku deweloperskim od kilkunastu lat, realizując głównie przedsięwzięcia na terenie powiatu legionowskiego. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji zarówno od strony formalno-prawnej, jak i pod względem technik i materiałów stosowanych w budownictwie.

Sami wyszukujemy i pozyskujemy grunty pod kolejne realizacje, kierując się preferencjami naszych potencjalnych klientów. Lokalizacje naszych osiedli gwarantują ciszę, spokój i bliskość naturalnej przyrody, zapewniając jednocześnie bezproblemową komunikację z położoną w pobliżu stolicą.

Współpracujemy wyłącznie z solidnymi, renomowanymi firmami, stawiając na innowacyjne technologie stosowane w budownictwie. Nad realizacją całego procesu czuwają najlepsi, wyselekcjonowani specjaliści.

Dzięki stawianiu sobie i naszym kontrahentom wysokich wymagań, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wyłącznie najwyższą jakość, a stabilna pozycja finansowa spółki gwarantuje terminowość w realizacji inwestycji.

Historia i doświadczenia RSJ House

RSJ HOUSE sp. z o.o. sp. k. to spółka celowa zawiązana do realizacji inwestycji pod nazwą – Osiedle Mieszkaniowe Royal. Na osiedlu tym zostało wybudowanych 12 budynków mieszkalnych wielorodzinnych liczących 453 lokale mieszkalne wraz z garażami podziemnymi oraz miejscami parkingowymi zewnętrznymi liczącymi łącznie 456 miejsc parkingowych.

Spółka w 2016 roku zakończyła budowę apartamentowca o podwyższonym standardzie pod nazwą Faktoria w Legionowie, liczącego 135 lokali mieszkalnych, 162 miejsca w garażu podziemnym oraz 18 lokali usługowych.

W kwietniu 2018 roku została zakończona kolejna inwestycja pod nazwą „Apartamenty Chrobrego” polegająca na budowie 24 segmentów na osiedlu zamkniętym.

W 2017 rozpoczęła się budowa Osiedla Royal II, polegająca na budowie 6 budynków o planowanej ilości mieszkań 320 wraz z garażami podziemnymi. Właścicielami spółki są trzy osoby fizyczne o łącznie ponad 21 letnim doświadczeniu w realizacji projektów deweloperskich oraz oddanych do użytku ponad 436 lokalach mieszkalnych (w tym m.in. budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne) w 20 realizacjach.

Spółka powstała w wyniku podjęcia uchwały w formie aktu notarialnego sporządzonego w dniu 25 kwietnia 2013 r. przed notariuszem Magdaleną Ułanowską, w kancelarii notarialnej w Warszawie przy ul. Żurawiej 26 lokal 16a, Repertorium A nr 1112/2013.